czwartek, 16 maja 2013

pokaż mi swoją torebkę a powiem Ci kim jesteś

  - hm coś w tym jest...

Damska torebka owiana jest jakąś niewidzialną mgłą tajemnicy-nieodgadnioną szczególnie w męskim świecie :)
Opowieści o różnościach jakie się tam pojawiają , niejednokrotnie można usłyszeć/przeczytać/zobaczyć w filmach.
Po zawartości mojej, spokojnie można bez większego marginesu błędu określić czym zajmowałam się w ostatnim tygodniu/miesiącu tudzież co zaprzątało moją głowę w tychże dniach. Można też na przykład znaleźć ... masło, którego nerwowo szukam od dwóch dni po zakupach bo "przecież pamiętam ,że kupiłam"- nie muszę dodawać ,że odnalezienie w/w produktu nastąpiło w zgoła niekuchennym miejscu i zdecydowanie poza domem. Popatrzcie zresztą sami- gdzie ja mogłam być?Tak, oczywiście ,że w przedszkolu  :)

Torba noszona dziarsko przez  Luśkę powstała w wyniku przemyśleń na temat moich dokonań krawieckich i prawdę powiedziawszy po raz pierwszy uszyłam coś dla siebie - od początku do końca . Materiał zasłonowy .
 W planach jest jeszcze kosmetyczka do kompletu- a co, jak inni mają to ja też mogę :)


   Mieści mi się teraz absolutnie wszystko co do szczęścia Juju jest potrzebne i niezbędne: kalendarz, notes do poszukiwań genealogicznych , książka aktualnie czytana, portfel, komórka i jeszcze jest miejsce na zakupy!
A wiecie co nosiła moja osobista babcia Gulaja, kobieta skądinąd bardzo elegancka? ....
W swojej torebce posiadała rzeczy absolutnie niezbędne takie jak , portfel, kosmetyczkę, grzebień  i  pilnik do... metalu i obcęgi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz